Álláshirdetés-hatósági és hagyatéki ügyintéző

  • létrehozva: 2018. 01. 10.
  • frissítve: 2018. 01. 10.

Móri Polgármesteri Hivatal

a "Közszolgálati tisztviselőkről szóló" 2011. évi CXCIX törvény 45.§ (1) bekezdése alapján

pályázatot hirdet

Hatósági és hagyatéki ügyintéző

munkakör betöltésére.

A közszolgálati jogviszony időrtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Fejér megye, 8060 Mór, Szent István tér 6.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • Hatósági engedélyeztetés lebonyolítása bejelentés- és működési engedély- köteles kereskedelmi tevékenységek, valamint bejelentés- és telepengedély- köteles kérelmek benyújtása esetén.
  • Termőföld adásvételi szerződések, illetve haszonbérleti szerződések kifüggesztésével kapcsolatos kérelmek felülvizsgálata, jogszabályi előírásoknak megfelelően benyújtott kérelmek esetén az adásvételi, valamint haszonbérleti szerződések kifüggesztése, ezt követően iratjegyzék készítése. Egyéb kifüggesztési kérelmek teljesítése.

  • Hagyatéki ügyekben a közjegyzői, illetve más államigazgatási szervek megkereséseinek intézése, hagyatéki leltár elkészítése.

Jogállás, illetmény és juttatások: A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló " 2011. évi CXCIX törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • középiskola/gimnázium,
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: főiskolai végzettség, illetve hatósági területen szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat.

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. január 29.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Stettnerné Süller Edina nyújt, a 06-22/560-835 telefonszámon.

A pályázat benyújtásának módja:

  • postai úton, a pályázatnak a Móri Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (8060 Mór, Szent István tér 9.). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati azonosítószámot: 1/260/2018, valamint a munkakör megnevezését: Hatósági és hagyatéki ügyintéző,
  • elektronikus úton Dr. Ujszászi György Szabolcs jegyző részére az ujszaszi@mor.hu e-mail címen keresztül
  • személyesen Dr. Ujszászi György Szabolcs jegyző, Fejér megye, 8060 Mór, Szent István tér 6.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. január 31.

További hírek:

Influenza sajtóközlemény - Fejér megye ismét átlépte a járványos küszöbértéket

Az influenza figyelőszolgálatban résztvevő orvosok jelentései alapján végzett becslés szerint 2018. január 1. és január 7. között (2018. 01. hetében) a megye területén 744 fő, az előző hetinél 105,6%-kal több beteg fordult orvoshoz influenzaszerű tünetekkel.

Mammográfiás szűrés

általános | 2018. 01. 11.

Tájékoztatom, hogy a népegészségügyi célú emlőszűrés kapcsán ismét Mór településre érkezik az emlőszűrő kamion.

Civil- és sportszervezetek 2017. évi támogatásának elszámolási rendje

Mór Városi Önkormányzat Képviselő-testületének a civil szervezetek pályázati és eseti támogatásáról szóló 21/2015. (VI.3.) önkormányzati rendelet 10. §-a alapján az önkormányzat által a 2017. évben nyújtott anyagi támogatás felhasználásáról, a pályázatban meghatározott program megvalósításáról a támogatásban részesült szervezetek 2018. január 31. napjáig kötelesek elszámolni.

Szilveszteri tűzijáték

általános | 2017. 12. 27.

2017. december 31-én éjfélkor, Móron a Szent István téren

Kormányablakok év végi ügyfélfogadása

A Fejér Megyei Kormányhivatal kormányablakai és okmányirodái a december 22-e és január 2-a közötti időszakban a megszokott rend szerint várják az ügyfeleket.